Проект OSCE Project Co-ordinator in Ukraine академічних обмінів для викладачів кримінального права і процесу між університетами України

01/12/17

За сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні в рамках програми «Допомога правничим школам з просування прав людини» студенти та викладачі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 29-30 листопада 2017 року мали приємність бути слухачами лекцій викладача Львівського національного університету імені Івана Франка кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального права і кримінології Оксани Григорівни Панчак.

Тема відкритої лекції «Призначення покарання за сукупністю злочинів та сукупністю вироків» сама собою є цікавою та водночас складною. Завдяки педагогічній та викладацькій майстерності лекторки студенти з цікавістю опановували знання. Матеріал подавався із використанням великого масиву судово-слідчої практики, що і стало запорукою успіху.

На авторській лекції «Правила тлумачення закону про кримінальну відповідальність» студенти разом із Оксаною Григорівною навчалися майстерності тлумачення норм закону. Особливості законодавчої техніки, правила граматики, синтаксису, пунктуації, відкриті переліки – студенти спробували з’ясувати їх вплив на зміст закону про кримінальну відповідальність. Оксана Григорівна високо професійно модерувала навчальний процес. Лекційне заняття було динамічним, живим завдяки тісній співпраці з аудиторією.

Все заплановане вдалося!

Окрема вдячність пані Ірині Іванків за сприяння та підтримку потрібного і цікавого Проекту!